Kontakt

ul. Klonowica 2/1, 58-500 Jelenia Góra

Salon wózków i fotelików dziecięcych

514 460 644

Telefon firmowy

biuro@brykadlasmyka.pl

E-Mail

Angelika B

“Dzis kupiony fotelik , wozek i krzeselko , bardzo polecamy , widać że państwo sie znają na tym co sprzedają Wiktoria zadowolona;) pozdrawiamy”

Karolina Lewandowska

“Zdecydowanie polecam! Profesjonalna obsługa, bardzo bogaty asortyment i atrakcyjne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wózka. Bezproblemowy kontakt, ekspresowa dostawa i super ludzie :)”

Katarzyna Koc

“Byliśmy niedaleko na pierogach, niechcący zakupiliśmy fotelik z bazą :p Bardzo polecamy sklep. Profesjonalne doradztwo z dopasowaniem fotelika i bazy do naszego samochodu (montaż i sprawdzenie kąta nachylenia). Jesteśmy bardzo zadowoleni i czujemy, że wybrany model spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Pozdrawiamy właścicieli :)”

Paweł Mierzwiński

“Miejsce, które powinien odwiedzić każdy rodzic, również ten przyszły - duży wybór zarówno wózków jak i fotelików i do tego bardzo sympatyczna, profesjonalna obsługa gwarantująca wsparcie wiedzą i doświadczeniem. Znają się na rzeczy i naprawdę chętnie pomagają. Gdyby taka obsluga była w monopolowym, to musielibyśmy leczyć cały naród z alkoholizmu :) ”

Marcin Kupczyk

“Bardzo miła i kompetentna obsługa, duży wybór. Pani, która nas obsługiwała była pomocna, rzeczowa i cały czas uśmiechnięta. Zdecydowanie polecam!”