WÓZKI oraz FOTELKI DLA DZIECI

BRYKA DLA SMYKA | GÓRNA 10-11, JELENIA GÓRA

WÓZKI DLA DZIECI

W naszej ofercie znajdą państwo bogaty wybór wózków głęboko-spacerowych znanych Polskich producentów takich jak: X-lander, Bebetto, Tako, Bexa, Coletto, Baby Design, Espiro, Adamex oraz zagranicznych Quinny, Baby Jogger czy Maxi Cosi. W sklepie mogą Państwo bez problemu dotknąć i przetestować każdy z wózków przed zakupem, dzięki czemu zobaczycie różnicę w prowadzeniu, zawieszeniu wózka oraz materiałach użytych przy ich produkcji.

Pod zamówienie sprowadzimy każdy dostępny kolor wózka z firm, które aktualnie mamy w sklepie. Przed zamówieniem będą mogli Państwo obejrzeć, każdy materiał z wzorników kolorów które posiadamy.


FOTELIKI SAMOCHODOWE DLA DZIECI

Drugim ważnym aspektem przy zakupie wyprawki dla dziecka jest wybór fotelika samochodowego. To właśnie jemu należy poświęcić większą uwagę, gdyż to on zapewnia bezpieczeństwo Waszemu maleństwu. U nas mamy foteliki firm Recaro, Maxi-Cosi, Britax Romer, Baby Safe i wielu innych. Na Państwa życzenie przeszkolimy Was z montażu fotelika oraz zamontujemy go w aucie zupełnie za darmo.

Jeśli zaś Wasze dziecko wyrosło już z fotelika i chcą Państwo zakupić kolejny, żaden problem. Mamy na sklepie fotel demonstracyjny, w którym przymierzymy dziecko do każdego fotelika na sklepie aby zagłówek chronił całą głowę, a pasy przebiegały na biodrach, a nie brzuchu dziecka. To bardzo ważne aby przymierzyć dziecko do fotelika.